Goldway UT4000 Heal Force Spo2 Sensor Pediatric Soft
Mudell Kompatibbli Nru. Heal Force Prince 180D; Goldway UT4000, UT4000A, UT4000F, Vet 420A
Termini ta 'ħlas: T / T, Western Union, Paypal
Metodu tat-Tbaħħir: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb: 1-7 ijiem ta ’xogħol
MOQ: 30 pcs
Deskrizzjoni
Goldway UT4000 Heal Force Spo2 Sensor
Mudell Kompatibbli Nru. Heal Force Prince 180D; Goldway UT4000, UT4000A, UT4000F, Vet 420A
Termini ta 'ħlas: T / T, Western Union, Paypal
Metodu tat-Tbaħħir: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb: 3-7 ijiem ta ’xogħol
MOQ: 30 pcs
Speċifikazzjonijiet Tekniċi:
| Isem tal-prodott | Senser Spo2 |
| Kulur tal-kejbil | griż |
| Tul tal-kejbil | 3m |
| Materjal tal-kejbil | Ġakketta TPU |
| Dijametru tal-kejbil | 4mm |
| Klassifikazzjoni tal-Istrumenti | Klassi II |
| Konnettur tal-Istrument | Konnettur lemo b'5 pin |
| Terminal tat-tarf tal-pazjent | Artab pedjatriku |
| Piż | 120g |
| Garanzija | Sena |


It-tags Popolari: goldway ut4000 fejqan seħħ spo2 sensur pedjatriku artab, manifatturi, fornituri, fabbrika, irħas, jixtru
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll
-

Nonin pedjatrika SpO2 Sensor Pulse ossimetru għall 8...
-

Comen C30 12-Pin Pediatric Soft SpO2 Sensor
-

GE Marquette 11-Pin Pediatric Soft Soft SPO2 Sensor
-

Biocare PM-900 Round 6-Pin Sensor SpO2 Adult Clip
-

Biolight A8 SPO2 Sensor Probe 9 Pin Clip għall-Adulti
-

Comen Star-8000E 6-Pin Neonate Soft SpO2 Sensor



