Klassika 120/Prince 100F Forza Fejqan Spo2 Sonda
Mudell Kompatibbli Nru. Il-Prinċep tal-Forza tal-Fejqan 180D; Goldway UT4000, UT4000A, UT4000F, Vet 420A
Termini ta' ħlas: T / T, Unjoni tal-Punent, Paypal
Metodu tat-tbaħħir: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb: 1-7 jiem tax-xogħol
MOQ: 30 pcs
Deskrizzjoni
Sonda klassika 120/Prince 100F Forza Fejqan
Mudell Kompatibbli Nru. Il-Prinċep tal-Forza tal-Fejqan 180D; Goldway UT4000, UT4000A, UT4000F, Vet 420A
Termini ta' ħlas: T / T, Unjoni tal-Punent, Paypal
Metodu tat-tbaħħir: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb: ġranet tax-xogħol 3-7
MOQ: 30 pcs
Speċifikazzjonijiet Tekniċi:
| Isem il-prodott | Senser Spo2 |
| Kulur tal-kejbil | Griż |
| Tul tal-Kejbil | 3m |
| Materjal tal-kejbil | Ġakketta tat-TPU |
| Dijametru tal-kejbil | 4mm |
| Klassifikazzjoni tal-Istrumenti | Klassi II |
| Konnettur tal-Istrument | Konnettur tal-lemo ta' 5 pinnijiet |
| Terminal tat-tmiem tal-pazjent | Adulti |
| Piż | 120g |
| Garanzija | Sena |


It-tags Popolari: klassika 120 /prinċep 100f sonda forza fejqan, manifatturi, fornituri, fabbrika, irħas, jixtru
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll
-

Guoteng GT9000 6-Pin Neonate Soft SPO2 Sensor
-

GE Critikon 8721 7 Pin Pin Pediatric Soft Soft SpO2 ...
-

Biolight 5-Pin Veterinary Clip SpO2 Sensor M69 M66
-

Bruker Round 12-Pin Veterinary Clip SPO2 Sensor DC-3002
-

Sensor SPO2 Kebbeb Neonate Mas-14-Pin
-

Infinium Compatible 6-Pin Pediatric Soft Soft SPO2 S...



