10.8V 6600mAh Li202S-60A Batterija Għal VS2 VM4 VM6 VM8 VM3 Suresign VS3 V24E
Kompatibbli: philips VS2, VM4, VM6, VM8, VM3, Suresign VS3, V24E, VS4
Termini ta' ħlas: T/T, Unjoni tal-Punent, PayPal
Metodu tat-tbaħħir: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb: 3-7 ijiem tax-xogħol
Il-kampjuni huma disponibbli
Deskrizzjoni
| Isem il-prodott | Batterija Medika Rikarikabbli |
| Post ta 'Oriġini | Guangdong, iċ-Ċina |
| Isem tad-Ditta | Talb-med |
| Ċertifikazzjonijiet | CE/ISO |
| Daqs | 149* 90 * 20mm |
| Kapaċità Nominali | 6600mAh |
| Piż | 428g |
| Tip | LI-JION |
| Vultaġġ Nominali | 10.8v |
| Applikazzjoni | VS2, VM4, VM6, VM8, VM3, Suresign VS3, V24E, VS4 |
| Kulur | Iswed |
| Pakkett | Kaxxa individwali |
Kompatibilità
| filippijiet | VS2, VM4, VM6, VM8, VM3, Suresign VS3, V24E, VS4 |

Faq
Q: Fejn hi l-fabbrika tiegħek?
A: Il-fabbrika tagħna tinsab f'Shenzhen, iċ-Ċina.
Q: Inti kumpanija kummerċjali jew il-kumpanija tiegħek għandha l-fabbrika tiegħek stess?
A: Għandna fabbrika tagħna stess u jistgħu wkoll jagħmlu riċerka prodott.
Q: Kif tagħmel il-fabbrika tiegħek rigward il-kontroll tal-kwalità?
A: Il-kwalità hija prijorità. Dipartiment QC ma speċjalista professjonali assigurazzjoni tal-kwalità jagħtu importanza kbira lill-kontroll tal-kwalità mill-bidu nett sa l-aħħar.
Q: Kemm idum il-ħin tal-kunsinna tiegħek?
A: Ġeneralment 1-3 ijiem tax-xogħol għall-ordni ta 'prova, ġranet ta' xogħol 3-5 għal ordni regolari, ġranet tax-xogħol 7-14 għal ordni bl-ingrossa, skond il-kwantità eżatta.
M: X'inhuma t-termini tal-ħlas tiegħek?
A: 100% bil-quddiem, T / T, PayPal Unjoni tal-Punent, Flus gramma.
l-aktar punti tagħna:
Senser Spo2 li jista' jerġa' jintuża/jintrema wara l-użu
Kejbil ta 'estensjoni Spo2
Kejbil tat-tronk ECG & leadwire
EKG Cable & Aċċessorji
Elettrodi tal-ECG
EEG Ċomb bl-elettrodi
IBP Cable / Disposable IBP transducer
Nassa tal-ilma
NP cuff/pajp/connecor
Sonda tat-Temperatura
Batterija medika u ċellula O2
TRANSDUCer TOCO u US, Doppler fetali13.Ossimetru tal-impuls
It-tags Popolari: 10.8v 6600mah li202s-60a batterija għal vs2 vm4 vm6 vm8 vm3 suresign vs3 v24e, manifatturi, fornituri, fabbrika, irħisa, jixtru
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll









