
Apparat Mediku tal-Batterija ME202C Għal Philips
Kompatibbli : Philips Goldway G50 G60 Li202S-6600 989803160981
Termini ta 'ħlas: T / T, Western Union, Paypal
Metodu tat-Tbaħħir: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb: 3-7 ijiem ta ’xogħol
Il-kampjuni huma disponibbli
Deskrizzjoni
Apparat Mediku tal-Batterija ME202C Għal Philips
Post tal-Oriġini:Iċ-Ċina
L-isem tad-ditta:Philips
Ċertifikazzjoni:CE
Numru tal-Mudell:Philips Goldway G50 G60 Li202S-6600 989803160981
Kwantità Minima tal-Ordni:1pcs
Prezz:kif diskuss
Ħin tal-Konsenja:1-3 ijiem ta 'xogħol
Abbiltà tal-Provvista:600pcs / ġimgħa
Speċifikazzjonijiet Tekniċi:
| Isem tal-prodott | Batterija Medika rikarikabbli |
| Post tal-Oriġini | Guangdong, iċ-Ċina |
| L-isem tad-ditta | Nitolbu-med |
| Ċertifikazzjonijiet | CE / ISO |
| Daqs | 149 * 90 * 20mm |
| Kapaċità nominali | 7800mAh |
| Piż | 490g |
| Tip | LI-JON |
| Vultaġġ nominali | 10.8v |
| Applikazzjoni | Philips Goldway G50 G60 Li202S-6600 989803160981 |
| Kulur | Iswed |
| Pakkett | Kaxxa individwali |

It-tags Popolari: Tagħmir mediku tal-batterija me202c għall-philips, manifatturi, fornituri, fabbrika, irħas, jixtru
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll
-

BeneHeart Mindray D2 D3 Defibrillators Battery
-

Pakkett tal-Batterija Li-ion Li jista ’jiġi rikarika...
-

Monitoraġġ tal-GE Monitor tal-Pazjent tal-Batterija ...
-

Nihon Kohden Ni-MH Battery Pack X062. YS-076P5
-

Tagħmir Mediku Backup tal-Batterija għal Schiller
-

Philips Defibrillator Mediku tal-Batterija HeartStar...

