
Nihon Kohden 3 Ċomb ECG Cable IEC
Terminu tal-ħlas: T / T, Western Union, Paypal
Metodu tat-Tbaħħir: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb: 1-7 ijiem (jiddependu fuq il-kwantità tiegħek)
MOQ: 30pcs
Deskrizzjoni
Nihon Kohden 3 Ċomb ECG Cable IEC
Terminu tal-ħlas: T / T, Western Union, Paypal
Metodu tat-Tbaħħir: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb: 1-7 ijiem (jiddependu fuq il-kwantità tiegħek)
MOQ: 30pcs
Speċifikazzjonijiet Tekniċi:
| Tip | Cable ECG |
| Ċertifikat | CE / ISO |
| Kulur tal-kejbil | Griż |
| Dijametru tal-kejbil | 4mm |
| Materjal tal-kejbil | Ġakketta TPU |
| Standard | IEC |
| Tul tal-kejbil tat-tronk | 2.7m |
| Tul tal-kejbil taċ-ċomb | 0.9m |
| Konnettur Proximax | Konnettur Nihon Kohden ta '12-il pin, angolat |
| Konnettur distali | Clip / pinch / grabber |
| Klassifikazzjonijiet ta 'Strumenti | Klassi II |
| Daqs tal-pazjent | Adult / Pediatric |
| Piż nett | 120g |
| Garanzija | sena |

It-tags Popolari: nihon kohden 3 ieg ecg cable iec, manifatturi, fornituri, fabbrika, irħas, jixtru
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll
-

Mindray ECG Cable 12-pin Konnettur għal BeneView T5,...
-

Kwalità Stabbli KAMPJUNI TA 'L-ARJA 5ead ECG Cable, ...
-

GE 7Lead l-Ecg Holter u l-Cable SEER Light 2008594-004
-

Datascope Cable ECG Adapter Cable 3 Clips Leads
-

Cable tal-Transducer ECG tat-Transducer ECG Healthca...
-

Kejbil tat-Trasduttur Nihon Kohden ECG 3 Leads Snaps

