
Drager Siemens ECG Cable Compatible 5 Leads
Terminu tal-ħlas: T / T, Western Union, Paypal
Metodu tat-Tbaħħir: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb: 1-7 ijiem (jiddependu fuq il-kwantità tiegħek)
MOQ: 30pcs
Deskrizzjoni
Drager Siemens ECG Cable Compatible 5 Leads
Terminu tal-ħlas: T / T, Western Union, Paypal
Metodu tat-Tbaħħir: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb: 1-7 ijiem (jiddependu fuq il-kwantità tiegħek)
MOQ: 30pcs
Speċifikazzjonijiet Tekniċi:
| Tip | Cable ECG |
| Ċertifikat | CE / ISO |
| Kulur tal-kejbil | Griż |
| Dijametru tal-kejbil | 4mm |
| Ċomb tal-kejbil | 5 twassal |
| Materjal tal-kejbil | Ġakketta TPU |
| Tul tal-kejbil tat-tronk | 2.7m |
| Tul tal-kejbil taċ-ċomb | 0.9m |
| Konnettur Proximax | Konnettur Siemens Siemens b'10 pin, Keyed |
| Konnettur distali | Niskata / tgħaqqad |
| Klassifikazzjonijiet ta 'Strumenti | Klassi II |
| Daqs tal-pazjent | Adult / Pediatric |
| Piż nett | 300g |
| Garanzija | sena |

It-tags Popolari: Drager Siemens ECG cable kompatibbli 5 twassal, manifatturi, fornituri, fabbrika, irħas, jixtru
Par ta ' l-:Nihon Kohden 3 Ċomb ECG Cable IEC
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







