Drager Siemens 7 Pin Biċċa waħda Kejbil U Leadwire
Post ta 'Oriġini: Guangdong, iċ-Ċina
Ditta: pray-med
Tip: Kejbil ECG f'biċċa waħda
Materjal: Ġakketta TPU
Ċertifikazzjoni: CE/ISO
Deskrizzjoni
ECG EKG 3 /5 Ċomb f'biċċa waħda Cable u Elettrodu Leadwire għal Drager Siemens 7Pin Monitor tal-pazjent

| Kategorija | ECG |
|---|---|
| Ċertifikazzjonijiet | CE, ISO |
| Konnettur Distali | Konnettur 7pin, Keyed |
| Konnettur Prossimi | snap/grabber |
| Bla lattiċe | Iva |
| Kulur tal-Cable taċ-Ċomb | Griż |
| Dijametru tal-Cable taċ-Ċomb | 2.6 mm |
| Materjal tal-Cable taċ-Ċomb | Ġakketta TPU |
| Kodifikazzjoni tal-Kulur taċ-Ċomb | IEC/AHA |
| Numru taċ-Ċomb | 3/5 |
| Tip ta' Ippakkjar | Borża |
| Unità tal-Ippakkjar | 1 |
| Daqs tal-Pazjent | Adulti/Pedjatriċi |
| Ilqugħ | Iva |
| Reżistenza | Nru |
| Sterili | Nru |
| Tul Totali tal-Kejbil | 3.6m |
| Trunk Cable Tul | 2.7m |
| Garanzija | 12-il xahar |

| Manifattur | Mudell |
|---|---|
| Draeger | Infinità Delta, Infinity Delta XL, Infinity Kappa, Infinity Vista |
| Siemens | SC7000, SC8000, SC9000XL |










Shenzhen Pray-med Tech Co., Ltd hija intrapriża nazzjonali ta 'teknoloġija għolja fiċ-Ċina u manifattur u fornitur ewlieni
ta’ sensuri mediċi u assemblaġġi ta’ kejbils bħal sensuri SpO2, kejbil ECG, EKG u EEG b’wajers taċ-ċomb, ossimetru tas-swaba’,
sondi tat-temperatura, cuff u tubi tal-pressjoni tad-demm, transducers tal-pressjoni tad-demm u kejbil ta 'konnessjoni, EEG u EMG
elettrodi, lapes ESU u kuxxinett tal-ert, konnettur mediku, teħid ta 'moffa, kejbil mediku u korda tal-enerġija, klinika
servizzi ta 'esperiment u borża ta' infużjoni ta 'pressjoni eċċ. Il-prodotti tagħna jintużaw ħafna f'moniters bħal ECG, ossimetru,
elettrokardjografu, holter, elettroenċefalografu, ultrasound B u monitoraġġ tal-fetu eċċ. B'firxiet wiesgħa ta 'prodotti,
il-prodotti tagħna huma perfettament kompatibbli mal-biċċa l-kbira ta 'marki u mudelli ta' importazzjoni u domestiċi u nistgħu nipprovdu OEM/ODM
servizz biex jissodisfa l-bżonnijiet speċjali tal-klijenti. Il-kumpanija tagħna għandha tim edukat u professjonali li jgħaqqad lR&D,
produzzjoni u bejgħ bħala waħda hekk kif inżommu fokus fuq it-talenti idaħħlu u t-taħriġ biex nilħqu saħansitra jaqbżu r-rekwiżiti tal-klijenti.
Il-prodotti tagħna huma popolari fis-swieq CE, FDA, CFDA & TUV u l-aġenti tagħna ġejjin minn kważi 90 pajjiż mad-dinja kollha.
Il-prodotti tagħna mhumiex tossiċi, dejjiema, kontra l-interferenza u komdi peress li huma bbażati fuq l-aħħar standards internazzjonali magħmula.


FAQ
1.Għalxiex jintuża ECG b'5 ċomb?
Ir-reġistrazzjoni bipolari sempliċi ta 'tliet elettrodi hija kullimkien għall-monitoraġġ. Dan jista 'jintuża biex jirreġistra ċomb tas-sider bipolari modifikati wkoll. Bl-użu ta 'ħames twassaljagħti l-għażla li jkollok ċomb tas-sider minbarra ċomb bipolari tar-riġlejn, u jsaħħaħ l-iskoperta tal-iskemija waqt il-proċeduri.
2.Liema ċomb ECG huwa l-aktar importanti?
Lead II, li normalment jagħti ħarsa tajba tal-mewġa P, huwa l-aktar komunement użat biex jirreġistra l-istrixxa tar-ritmu.
3.X'inhuma t-3 tipi ta 'monitoraġġ ECG għal liema każijiet huma użati?
It-tliet tipi ewlenin ta 'ECG huma:
ECG ta’ mistrieħ – timtedd għal dan it-tip ta’ ECG. ...
ECG ambulatorju – għal ECG ambulatorju tilbes apparat ta' reġistrazzjoni portabbli għal mill-inqas 24 siegħa. ...
test tal-istress tal-eżerċizzju/test tal-istress – dan it-tip ta’ ECG jgħin lit-tabib tiegħek jara kemm qed taħdem qalbek waqt l-attività fiżika.
It-tags Popolari: drager siemens 7 pin kejbil biċċa waħda u leadwire, manifatturi, fornituri, fabbrika, irħas, jixtru
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll













