Mindray 12pin BeneView N17/N15/N12 ECG Cable
Post ta 'Oriġini: Guangdong, iċ-Ċina
Ditta: pray-med
Tip: Kejbil ECG f'biċċa waħda
Materjal: Ġakketta TPU
Deskrizzjoni
12pin Mindray BeneView N17/N15/N12 ECG cable
Deskrizzjoni tal-prodott
| Kategorija | ECG |
|---|---|
| Ċertifikazzjonijiet | CE, ISO |
| Konnettur Distali | Tond, 12-Konnettur tal-pinnijiet, Ċavetta |
| Konnettur Prossimi | snap/klipp |
| Bla lattiċe | Iva |
| Kulur tal-Cable taċ-Ċomb | Griż |
| Dijametru tal-Cable taċ-Ċomb | 2.6 mm |
| Materjal tal-Cable taċ-Ċomb | Ġakketta TPU |
| Kodifikazzjoni tal-Kulur taċ-Ċomb | IEC/AHA |
| Numru taċ-Ċomb | 3/5 |
| Tip ta' Ippakkjar | Borża |
| Unità tal-Ippakkjar | 1 |
| Daqs tal-Pazjent | Adulti/Pedjatriċi |
| Ilqugħ | Iva |
| Reżistenza | Nru |
| Sterili | Nru |
| Tul Totali tal-Cable | 3.6m |
| Trunk Cable Tul | 2.7m |
| Garanzija | 12-il xahar |
Kompatibilità
| Manifattur | Mudell |
|---|---|
| Bijokura | iM12 |
| Medika D | Serje Logicare 2000 |
| Mindray > Datascope | BeneView N17/N15/N12, Beneheart D6/D3, DPM6, DPM7, uMEC seriecs, MEC 1000, MPM, PM5000, PM6000, Passaport 12, Passaport 8, T8, iPM-9800,iPM 8/10/12, iMEC8/10/12 |
| Penlon InterMed | Kollha |
3LD, 5LD, AHA, IEC, Clip, Snap
5LD: AHA ((abjad, aħdar, kannella, aħmar, iswed), IEC (aħmar, iswed, abjad, aħdar, isfar)
3LD: AHA (abjad, aħmar, iswed), IEC (aħmar, aħdar, isfar)
Kull marka tista 'tagħmel 5LD jew 3 LD, 5 LD aktar minn żewġ bokkla jistgħu jkejlu n-nifs.



Profil baxx, daħħal konnetturi snap iffurmati jew niskata joffru kumdità tal-pazjent u twaħħil sigur għall-elettrodi snap. Il-snap
id-disinn ergonomiku, teardrop tat-terminazzjoni inaqqas it-tħabbil fil-konnettur tat-tarf tal-pazjent. It-terminazzjonijiet tal-grabber u l-mini clip għandhom doppju
kuntatti tal-metall naħat biex jipprovdu l-konnessjoni.


It-tags Popolari: mindray 12pin beneview n17/n15/n12 ecg cable, manifatturi, fornituri, fabbrika, irħas, jixtru
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll












