
YSI 400 Wiċċ tal-ġilda tas-sonda tat-temperatura kompatibbli
Termini ta' ħlas: T / T, Unjoni tal-Punent, Paypal
Metodu tat-tbaħħir: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb: 1-7 jiem tax-xogħol
MOQ: 30 pcs
Deskrizzjoni
YSI 400 Wiċċ tal-ġilda tas-sonda tat-temperatura kompatibbli
Termini ta' ħlas: T / T, Unjoni tal-Punent, Paypal
Metodu tat-tbaħħir: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb: 1-7 jiem tax-xogħol
MOQ: 30 pcs
Speċifikazzjonijiet Tekniċi:
| Isem il-prodott | Sonda tat-Temperatura |
| Kulur tal-kejbil | Griż |
| Tul tal-Kejbil | 3m |
| Materjal tal-kejbil | Ġakketta tat-TPU |
| Dijametru tal-kejbil | 4mm |
| Konnettur tal-Istrument | Konnettur maskili, Mono Plug |
| Terminal tat-tmiem tal-pazjent | Senser tal-ġilda |
| Piż | 120g |
| Garanzija | Sena |
| Temp NTC Serje | 25°C@2.525k |

It-tags Popolari: ysi 400 wiċċ tal-ġilda tas-sonda tat-temperatura kompatibbli, manifatturi, fornituri, fabbrika, irħas, jixtru
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll
-

Sensor tat-temperatura għall-Fabbrika ta 'Fabbrika P...
-

Datax Ohmeda li Jintremew is-Sonda tat-Temperatura
-

Philips: Sonda tat-Temperatura Kompatibbli
-

Sonda tat-Temperatura li tintrema Għal Datex Ohmeda
-

Sonda tat-Temperatura Kompatibbli ma 'Mindray
-

Tarki tal-Ajru Pedjatriċi tal-Ġilda-Sonda tat-Temper...

