Nellcor SpO2 Estensjoni Cable DB9
Numru tal-Parti: Nellcor N-100, N-180, N-20, N-200, NPB-40, NPB-75
Termini ta 'ħlas: T / T, Western Union, Paypal
Metodu tat-Tbaħħir: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb: 3-7 ijiem ta ’xogħol
Il-kampjuni huma disponibbli
Deskrizzjoni
Nellcor SpO2 Estensjoni Cable DB9
Deskrizzjoni tal-prodott:Cable Ext, 8ft, DB9M>> DB9F, Kompatibbli għal NELLCORsensor u 0010-S
Kompatibbli għal:NellcorN-100, N-180, N-20, N-200, NPB-40, NPB-75;
Teknoloġija Spo2:Modulu Nellcor Oximax
Speċifikazzjonijiet Tekniċi:
| Isem tal-prodott | Cable tal-Adapter Spo2 |
| Post tal-Oriġini | Guangdong, iċ-Ċina |
| L-isem tad-ditta | Nitolbu-med |
| Ċertifikazzjonijiet | CE / ISO |
| Materjal tal-kejbil | Ġakketta TPU |
| Dijametru tal-kejbil | 4mm |
| Kulur tal-kejbil | Griż |
| Konnettur tal-Istrument | DB9 Male |
| Konnettur tal-ġenb tas-Sensor | DB Nisa 9 Pin |
| Tul tal-kejbil | 2.4m / 8ft |
| Ippakkjar | Pakkett separat ma 'borża PE |
| Klassifikazzjoni tal-Istrumenti | Klassi II |
| Propjetajiet | EKG tissorvelja, magna ECG |
| Piż | 100g |
| Garanzija | Sena |

It-tags Popolari: nellcor spo2 estensjoni tal-kejbil db9, manifatturi, fornituri, fabbrika, irħas, jixtru
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll
-

Kompatibbli Nonin SpO2 Adapter Cable / Cable estensjoni
-

Biolight MonitorA3 Diġitali, A5, A6, A8.adapter Cable
-

Mindray BeneView T5, T8 ma OxiMax Kompatibbli SpO2 A...
-

Mindray 6 Pin Kompatibbli SpO2 Adapter Cable għall V...
-

Nellcor Kompatibbli SpO2 Adapter Cable
-

Masimo 9 Pin Medikabbli li Jista 'jerġa' jintuża l-E...



