Mindray SpO2 Estensjoni Kejbil 7 Pin-0010-30-42737
Parti Numru: Mindray 0010-30-42737
Termini ta' ħlas: T / T, Unjoni tal-Punent, Paypal
Metodu tat-tbaħħir: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb: ġranet tax-xogħol 3-7
Il-kampjuni huma disponibbli
Deskrizzjoni
Mindray SpO2 Estensjoni Kejbil 7 Pin-0010-30-42737
Deskrizzjoni tal-prodott: Ext-Cable,8ft, Round 7p>DB9F, Kompatibbli għas-sensur tan-NELLCOR u 0010-S
Kompatibbli għal:Akkumulatur 3, Accutorr 7, BeneView T1, BeneView T5, BeneView T8, Beneheart D6, DPM6, DPM7, MEC 12, MPM, PM 6800, Passaport 12, Passaport 8
Teknoloġija Spo2: Modulu mindray
OEM P/N: 0010-30-42737
Speċifikazzjonijiet Tekniċi:
| Isem il-prodott | Spo2 Kejbil tal-Adapter |
| Post tal-Oriġini | Guangdong, iċ-Ċina |
| Numru tal-Parti | PsN0125 |
| Isem il-Marka | Itlob il-med |
| Ċertifikazzjonijiet | CE/ISO |
| Materjal tal-Kejbil | Ġakketta tat-TPU |
| Dijametru tal-kejbil | 4mm |
| Kulur tal-kejbil | Griż |
| Konnettur tal-Istrument | Tond, 7-pin, konnettur ċavetta |
| Konnettur tal-Ġenb tas-Senser | DB 9 Pin femminili |
| Tul tal-Kejbil | 2.4m/ 8ft |
| Ippakkjar | Pakkett seperat bil-borża tal-PE |
| Klassifikazzjoni tal-Istrumenti | Klassi II |
| Proprjetajiet | Moniter EKG, magna ECG |
| Piż | 100g |
| Garanzija | Sena |


It-tags Popolari: mindray spo2 estensjoni kejbil 7 pin-0010-30-42737, manifatturi, fornituri, fabbrika, irħas, jixtru
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll
-

GE OxiMax Kompatibbli SpO2 Adapter Cable / estensjon...
-

14pin kompatibbli Masimo LNC MAC-395 SpO2 Adapter Ca...
-

Masimo Qawsalla RED PC 04 (2058)-PC 08 (2059) Adapte...
-

Kompatibbli HP Philips M1900B SpO2 Adapter Cable / e...
-

Biolight MonitorA3 Diġitali, A5, A6, A8.adapter Cable
-

Kejbil ta 'Estensjoni ta' Spo2 Kompatibbli RVS-100



