
Mindray Compatible 7 Pin Spo2 Cable Extension
Termini ta 'ħlas: T / T, Western Union, Paypal
Metodu tat-Tbaħħir: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb: 3-7 ijiem ta ’xogħol
MOQ: 50 pcs
Deskrizzjoni
Mindray Compatible 7 Pin Spo2 Extension Cable
Termini ta 'ħlas:T / T, Western Union, Paypal
Metodu tat-Tbaħħir:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb:3-7 ijiem ta 'xogħol
MOQ:50 pcs
Speċifikazzjonijiet Tekniċi:
| Isem tal-prodott | Cable tal-Adapter Spo2 |
| Post tal-Oriġini | Guangdong, iċ-Ċina |
| L-isem tad-ditta | Nitolbu-med |
| Numru tal-Mudell | Mindray |
| Ċertifikazzjonijiet | CE / ISO |
| Materjal tal-kejbil | Ġakketta TPU |
| Dijametru tal-kejbil | 4mm |
| Kulur tal-kejbil | Griż |
| Konnettur Distali | Round 7 pin Keyed |
| Konnettur prossimu | DB9 Nisa |
| Tul tal-kejbil | 2.4m |
| Ippakkjar | Pakkett individwali |
| Klassifikazzjoni tal-Istrumenti | Klassi II |
| Propjetajiet | EKG tissorvelja, magna ECG |
| Piż | 100g |
| Garanzija | Sena |

It-tags Popolari: Kompjuter mindray 7 pin spo2 estensiv tal-kejbil, manifatturi, fornituri, fabbrika, irħas, jixtru
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll
-

11pin GE Nellcor mhux OxiMax Modulu Estensjoni Cable...
-

Kompatibbli Nellcor Diċembru-4 / Diċembru-8 SpO2 Ada...
-

Philips 8-pin Compatible SpO2 Adapter Cable - M1941A
-

Cable tal-Estensjoni tal-Adattur GE Ohmeda TruSat Sp...
-

NiOH Kohden Kompatibbli mal-Kejbil tal-Estensjoni ta...
-

Kejk tal-Estensjoni tal-Kejl SpO2 Qasir Kompatibbli ...

