Kejbil ta 'Estensjoni Kompatibbli Spo2 GE Marquette 2021406-001
Termini ta 'ħlas: T / T, Western Union, Paypal
Metodu tat-Tbaħħir: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb: 3-7 ijiem ta ’xogħol
Il-kampjuni huma disponibbli
Deskrizzjoni
Kejbil ta 'Estensjoni Kompatibbli Spo2 GE Marquette 2021406-001
Deskrizzjoni tal-prodott:Cable Ext, 8ft, Rettangolu 11P> DB9F, Kompatibbli għal senser NELLCOR u 0010-S;
Kompatibbli għal:GEDash 2500, Dash 3000, Dash 4000, Dash 5000, Dash Series, Eagle, Modulu PDM, Procare B40, SOLAR, Solar 8000, Solar 8000M, TRAM Modular, Tram 451, i / 9500, Serje x50SL;
Teknoloġija Spo2:Nellcor OxiMax
OEM P / N:2021406-001
Speċifikazzjonijiet Tekniċi:
| Isem tal-prodott | Kejbil ta 'Estensjoni Spo2 |
| Post tal-Oriġini | Guangdong, iċ-Ċina |
| L-isem tad-ditta | Nitolbu-med |
| Ċertifikazzjonijiet | CE / ISO |
| Materjal tal-kejbil | Ġakketta TPU |
| Dijametru tal-kejbil | 4mm |
| Kulur tal-kejbil | Griż |
| Konnettur tal-Istrument | 11 pin ċatt |
| Konnettur tal-ġenb tas-Sensor | Konnettur femminili DB 9 pin |
| Tul tal-kejbil | 2.4m / 8ft |
| Ippakkjar | Pakkett separat ma 'borża PE |
| Klassifikazzjoni tal-Istrumenti | Klassi II |
| Propjetajiet | EKG tissorvelja, magna ECG |
| Piż | 100g |
| Garanzija | Sena |


It-tags Popolari: Marquette ge kompatibbli spo2 estensjoni tal-kejbil 2021406-001, manifatturi, fornituri, fabbrika, irħas, jixtru
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll
-

Compatilbe Goldway UT4000A SpO2 Adapter Cable / Cabl...
-

11pin GE Masimo LNOP SpO2 Adapter Cable / estensjoni...
-

GE Spo 2 Senser Nellcor Oximax Cable Extension Tech...
-

Sirecust 630 / Sirecust 700 / Sirem Module Siemens S...
-

Spacelabs 10 Pin SpO2 Extension Cable - 700-0030-00
-

GE Ohmeda 9 Pin Spo2 Kejbil estensjoni



