
Covidien Nellcor Kumpatibbli 9 Pin Spo2 Estensjoni Adapter Cable
Post tal-Oriġini: Guangdong, iċ-Ċina
Marka: talb-med
Tip: Kejbil ta 'Estensjoni SpO2
Materjal: Ġakketta TPU
Ċertifikazzjoni: CE / ISO
Deskrizzjoni
Covidien Nellcor Kumpatibbli 9 Pin Spo2 Estensjoni Adapter Cable
Kompatibilità:
Mudell tal-Manifattur
| Analogiku | Lifegard II |
|---|---|
| Artema SW | Dijoskopju |
| Bionet | BM3, BM3 Plus |
| Bionics | BPM-200 |
| Bijosys | BPM-200, SENTRY |
| ChoiceMMed | MD300K1 |
| Covidien> Nellcor | N-10, N-100, N-180, N-190, N-20, N-200, N-30, N-3000, N-390, N-395, N-6000, NPB-190, NPB- 195, NPB-290, NPB-295, NPB-3910, NPB-3920, NPB-3930, NPB-3940, NPB-40, NPB-4000, NPB-75, Symphony N-3000 |
| Datex Ohmeda | 510, enGuard CM5 |
| Draeger | Cicero, Infinity Delta XL, Infinity Gamma XL, Infinity Kappa, Infinity Vista, Narkomed, Narkomed 4, Narkomed 6400, SC 6000, SC 7000, SC 8000, SC 9000XL, Vitalert 1000 |
| Edan | H100B, IT500 |
| Kura tas-Saħħa GE> Korometriċi | 118, 120, 129, 188, 510, 511, 556 |
| Healthcare GE> Critikon> Dinamap | 1000, 3000, 9710, 9720, Compact, Dinamap Select, Moduli M-NSAT, MPS, Oxyshuttle, Plus, Pro 1000, Pro 300, Pro 300/400, Pro 300/400 (sin-Nellcor OxiMax), Pro 400, Pro Serje, ProCare, SMU, SMV, Serje SOLARI, TRAM Modular x50SL Series |
| Kura tas-Saħħa GE> Marquette | Cardioserv, Dash 2500, Dash 3000, Dash 4000, Dash 5000, Serje Dash, Eagle 1000, Eagle 4000, Eagle Series, Hellige Eagle, Hellige Eagle 1000, Hellige SMK, MAC 1200, Procare B40, Solar 8000, Solar 8000M, Tram 451 , i / 9500 |
| Goldway | UT4000Apro, UT4000C, UT4000E, UT4000F, UT4000F Pro, UT6000A, Vet 420A |
| Huntleigh | SC1000 |
| Infinium | Infitron II |
| Invivo | 4500 Plus, 4500 Plus 3, Escort 100 OPT11A, Escort 300A, Escort II OPT30, M12, M12 (Nellcor SpO2), Millennia, Millennia 4500 Plus 2, Omega 1445, Omni-Trak TVS, Prism (Nellcor SpO2), Sat Scout |
| Ivy Bijomedika | 405A, 405D, 405P, 405T, Vital-Guard 450 NM |
| Lumeon | Oximeter li jinżamm fl-idejn |
| Medtronic> Kontroll tal-Fiżjo | Lifepak 12 |
| Mennen | Mibgħut, Orizzont XL (Nellcor SpO2), MR 1300, MR 1300 Mercury, MR 1300 Mercury 1200, Mercury 1200 |
| Mindray> Datascope | 3000, Accutorr Plus, Accutorr V, DPM Stazzjoni Ċentrali, DPM1, DPM2, DPM3, DPM4, DPM5, DPM6, DPM7, Duo, Espert, PM-50, PM-60, PM-60Vet, Passaport, Passaport 2, Passaport V, Passaport XG, Ispettru, Triju, VS 800, VS 900 |
| Nihon Kohden | BSM-1102 Life Scope EC, BSM-2300, BSM-2304 iPro (Life Scope i), BSM-4100, BSM-4102 Procyon LT (Life Scope P), BSM-4104 Procyon (Life Scope P), BSM-4104A, BSM-4112 Procyon LT (Life Scope P), BSM-4114 Procyon (Life Scope P), BSM-4114A, BSM-5100, BSM-9510 Life Scope M (Nellcor SpO2), OGS-2000 PocketCare (Nellcor SpO2) |
| Omron> Colin | BP-306, BP-508, BP-808, BP-88, BP-88S, Press-Mate |
| PaceTech | Vitalmax 800 Series (iswed Nellcor SpO2) |
| Philips | 78352C, 78354C, 78834C, 862108, 862231, 862439, 862474, 862478, 863063, 863069, 863073, 863077, 863266, C1, CMS, M1020A, M1020B, M1025B, M1205A, M1350B, M1350C, M1350, M1350 M1732A, M1732A / B, M1732B, M2475B, M2600A, M2601A, M2703A, M2704A, M2705A, M3000A, M3001A, M3002A, M3500B, M3535A, M3536A, M3926A, M3927A, M398, M35A, M398 MCMS, Merlin Systems, V24, V26, Viridia A1, Viridia A3 |
| Riester | ri-vitali u oħrajn |
| Siemens | Sirecust 630, Sirecust 700, Sirem SpO2 Module |
| Smiths Mediku> BCI | 3100, 3101, 3180, 3300, 3301, 3302, 3303, 3304, 3401, 6100, 9100, Konsulent, Autocorr, Mini Torr, Mini Torr Plus |
| Spacelabs | 90351-0 / 6, 90465 (Nellcor SpO2), 90466 (Nellcor SpO2), 90467 (Nellcor SpO2), 90489 (Nellcor SpO2), 90496/90369/90367 Ultraview (Nellcor SpO2), 90651A-08, 93300, IM77 |
| Suntech | il-mudelli kollha inklużi NIBP 247B |
| Welch Allyn | Atlas (Nellcor SpO2), Serje Atlas 6200, Encore, Micropaq (Nellcor SpO2), Propaq 106-EL, Propaq 202-EL, Propaq 204-EL, Propaq 206-EL, Propaq CS (Nellcor SpO2), Spot Vital Signs, Vital Sinjali (mhux Oxi-Max), Sinjali Vitali (mingħajr Nellcor OxiMax) |
Speċifikazzjonijiet Tekniċi:
| Kulur tal-Kejbil | Griż |
|---|---|
| Dijametru tal-kejbil | 4 mm |
| Materjal tal-kejbil | Ġakketta TPU |
| Kategorija | SpO2 |
| Ċertifikazzjonijiet | AID, CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, Konformi RoHS |
| Konnettur Distali | 9-Pin D-Sub Konnettur maskili, b'ċwievet doppju |
| Konnettur prossimu | Artab għall-adulti |
| Latex ħieles | Iva |
| Tip ta 'Imballaġġ | Borża |
| Unità tal-Ippakkjar | 1 |
| Daqs tal-Pazjent | Adult (> 40Kg) |
| SpO2 Technology | Nellcor OxiSmart |
| Sterili | Le |
| Tul totali tal-Kejbil | 2,4 m |
| Garanzija | 12-il xahar |
| Piż | 150 g |
karatteristiċi:
1 Kwalità għolja, prezz kompetittiv, ħarsa tajba, twassil veloċi
2.Materjali tal-konnettur u tal-kejbil jikkonformaw mal-istandard UL u Rohs
3.Qualità 100% assigurata, kejl preċiż u rispons rapidu
4.Superior flessibilità u durabilità
Proċess 5.Teknoloġija: qtugħ, iwweldjar, iffurmar, assemblaġġ u ttestjar
6.OEM / ODM disponibbli, personalizzati u tpinġijiet huma aċċettati
7.Sempliċi Ordni u Ordni Żgħar huma aċċettati
8.L-kundizzjonijiet tal-ħlas: T / T, Paypal, Western Union, Money Gram
9.Il-metodi tal-kunsinna: DHL, EMS, UPS jew Fedex
It-tags Popolari: covidien nellcor kompatibbli 9 pin spo2 adattatur tal-kejbil tal-adapter, manifatturi, fornituri, fabbrika, irħas, jixtru
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll
-

Kompatibbli Għażla 5pin Estensjoni Cable / Cable ada...
-

14pin kompatibbli Masimo LNC MAC-395 SpO2 Adapter Ca...
-

DATASCOPE Passaport Adapter Cable / Cable estensjoni
-

Biolight MonitorA3 Diġitali, A5, A6, A8.adapter Cable
-

Nellcor KE-8 SpO2 Adapter Cable / Cable estensjoni
-

Masimo Radiko Kompatibbli 7/8 Cable Adapter b'20pin ...

