Sonda Spo2 Sonda Adult Biolight Sonda tas-Sensor Spo2 Disposable
Katalgu: Senser Spo2
Tip ta 'Prodott: Bijolight tas-sensur tal-ispo2 li jintrema wara l-użu
Kwantità tal-Ordni tal-Mininum: 100PCS
Ċertifikazzjoni: CE/ ISO13485
Deskrizzjoni
Sonda Spo2 Probe Adult Biolight Sonda tas-Sensor Spo2 Li jintremew wara l-użu
Post ta' l-Oriġini:Ċina
Termini tal-Ħlas:100% T / T, Western Union, PayPal
Metodu tat-Tbaħħir:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin tal-Kunsinna:1-3 ijiem għall-kampjun,7-14-il jum għal ordni kbira wara l-ħlas.
Kampjun huwa disponibbli, OEM huwa disponibbli
Ispeċifikazzjonijiet:
*Temperatura ambjentali: 0 sa 40°C(32 sa 104°F)
*Umdità relattiva: 0% sa 80%
*Pressjoni iperbarika: 86kPa-106kPa
* Materjali: Kejbil tal-Ġakketta tal-PVC ta 'Kwalità Għolja, Abjad
Deskrizzjoni tal-Prodott
| Kulur tal-Kejbil | Bajda |
|---|---|
| Dijametru tal-Kejbil | 3.2 mm |
| Materjal tal-Kejbil | Ġakketta tal-PVC |
| Kategorija | SpO2 |
| Ċertifikazzjonijiet | CE, ISO 80601-2-61:2011, ISO10993-1, 5, 10:2003E, TUV, RoHS Konformi |
| Distal tal-Konnettur | Konnettur D-Sub maskili ta '9-Pin |
| Konnettur Prossimali | Kolla għall-Adulti |
| Mingħajr latex | Iva |
| Tip ta' Ppakkjar | Kaxxa |
| Unità tal-Ippakkjar | 24 |
| Daqs tal-Pazjent | Adulti (>40Kg) |
| Teknoloġija SpO2 | Diġitali |
| Sterili | Le |
| Tul totali tal-Kejbil | 0.9m/2.9 pied |
| Garanzija | 0 xhur |
| Piż | 1.8lb |
Tfakkira:
meta tagħżel is-sonda SpO2, jekk jogħġbok iċċekkja bir-reqqa l-punti ta 'hawn taħt:
1) jekk il-konnettur huwiex verament kompatibbli mas-sokit tal-monitor tal-pazjent tiegħek, bħal 6pin jew 9pin.
2)jekk it-terminal tal-pazjent huwiex it-tip it-tajjeb li trid? is-senser jintuża għan-nies it-tajba? bħal fil-każ ta' adulti jew tarbija tat-twelid
Kompatibilità
| Manifattur | Mudell |
|---|---|
| Bijokardija | BM-9000S |
| Dawl bijoloġiċi | M12, M6, M66, M69, M8000 b'konnettur isfar, M9000 |
| Sunnex | M9000, Q5 |
kull Senser SpO2 Disposable se jiġi spezzjonat biex jikkonferma li għandu prestazzjoni tajba.

It-tags Popolari: sonda spo2 sonda tas-sensur tal-ispo2 li jintremew wara l-użu, manifatturi, fornituri, fabbrika, irħas, jixtru
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll
-

Sensor SpO2 Disposable Nonin 8500 Kompatibbli b'appo...
-

Biolight Compatible Disposable SpO2 Sensor 9 Pin
-

Mhux Kompatibbli li Jintremew SpO2 Sensor tat-Tfal 6...
-

Nellcor Kompatibbli li Mhux Oximax li Jintrema Senso...
-

Nihon Kohden Disposable SpO2 Sensor TL-253T
-

Nellcor Oximax Senser Spo2 li jintrema wara l-użu



