Nellcor Compatible 7 Pin Spreo Disposable SpO2
Kompatibbli: Nellcor N100 (kejbil tal-preamplifikazzjoni), N180, N200 (kejbil tal-preamplifikazzjoni), N- 20, NPB-40, NPB-75, NPB-290/5, N-390, N-395, N-3000 , N-6000
Numru tal-Parti: PS5K0010
Termini ta 'ħlas: T / T, Western Union, Paypal
Metodu tat-Tbaħħir: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb: 1-7 ijiem ta ’xogħol
Il-kampjuni huma disponibbli
Deskrizzjoni
Nellcor Compatible 7 Pin Stain SpO2 Disposable
Kompatibbli:Nellcor N100 (kejbil tal-preamp req.), N180, N200 (kejbil tal-preamplifikazzjoni), N- 20, NPB-40, NPB-75, NPB-290/5, N-390, N-395, N-3000, N -6000
Deskrizzjoni:Nellcor Non-oximax li jintremew is-sonda SPO2, 0.9m, drapp elastiku
Numru tal-Parti:PS5K0010
Teknoloġija Spo2:Mhux oximax
Speċifikazzjonijiet Tekniċi:
| Isem tal-prodott | sonda spo2 li tintrema |
| Post tal-Oriġini | Guangdong, iċ-Ċina |
| L-isem tad-ditta | Nitolbu-med |
| Ċertifikazzjonijiet | CE / ISO |
| Materjal tal-kejbil | Ġakketta tal-PVC |
| Dijametru tal-kejbil | 3mm |
| Kulur tal-kejbil | Griż |
| Konnettur tal-Istrument | DB 9Pin Konnettur b'żewġ tasti |
| Konnettur tal-ġenb tas-Sensor | Drapp elastiku għal adult / neonat |
| Tul tal-kejbil | 0.9m / 3ft |
| Ippakkjar | Pakkett separat ma 'borża PE |
| Klassifikazzjoni tal-Istrumenti | Klassi II |
| Propjetajiet | EKG tissorvelja, magna ECG |
| Piż | 30g |

It-tags Popolari: Nellcor kompatibbli 7 pin li jintremew spo2 sonda, manifatturi, fornituri, fabbrika, irħas, jixtru
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll
-

Kompatibbli DATEX-OHMEDA OXY-AF-10 OxyTip Disposable...
-

DATASCOPE DB9 Kompatibbli Disposable SpO2 Sensers 09...
-

Nihon Kohden Disposable SpO2 Sensor Adult TL-251T
-

Biolight Compatible Disposable SpO2 Sensor 9 Pin
-

Nihon Kohden DB9 Rimi SpO2 Sonda Sensor
-

Fowm li Ma Jwaħħalx Mhux Kolla li Jwaħħal li Jintrem...



