
GE Healthcare li jista 'jerġa' jintuża SpO2 Cable Sensor
GE Trusignal DB9 Clip tal-Finger għall-Adulti li jista 'jerġa' jintuża Sensor SpO2 Oriġinali: Guangdong, Ċina Marka: Pray-med OEM / ODM disponibbli
Deskrizzjoni
GE Healthcare li jista 'jerġa' jintuża SpO2 Cable Sensor
| Kulur tal-Kejbil | Griż |
| Dijametru tal-kejbil | 4 mm |
| Materjal tal-kejbil | Ġakketta TPU |
| Kategorija | SpO2 |
| Ċertifikazzjonijiet | CE, ISO |
| Konnettur Distali | 9-Pin D-Sub Konnettur |
| Konnettur prossimu | Klipp għall-adulti / Pediatric Clip Pediatric |
| Latex ħieles | Iva |
| Tip ta 'Imballaġġ | Borża |
| Unità tal-Ippakkjar | 1 |
| Daqs tal-Pazjent | Adult (> 40Kg) |
| Sterili | Le |
| Tul totali tal-Kejbil | 1m |
| Garanzija | sena |
| Piż | 100g |
It-tags Popolari: GE Healthcare li jista 'jerġa' jintuża SpO2 Probe Cable Sensor, manifatturi, fornituri, fabbrika, irħas, jixtru
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll
-

Fornituri Cheap Spacelabs Iswed 7pin Kompatibbli 015...
-

Nonin pedjatrika SpO2 Sensor Pulse ossimetru għall 8...
-

GE Marquette (Masimo) Kompatibbli SpO2 Sensor Pulse ...
-

GE Marquette (Nellcor) Kompatibbli Adulti Saba Clip ...
-

Nihon Kohden BSM8200 Kompatibbli SpO2 Sensor Saba Ti...
-

Guoteng 6pin Sensor Spo2 li jista 'jerġa' jintuża

