FN-2000FC850 Umidifikatur Respiratorju
Katalgu: Fisher&Paykel
Tip ta 'Prodott: Umdifikatur MR850
Kwantità ta 'Ordni Mininum: 1PCS
Ċertifikazzjoni: CE / ISO13485
Prezz: Negozjar
Deskrizzjoni
FN-2000FC850 Umidifikatur Respiratorju
Post tal-Oriġini:Iċ-Ċina
Termini ta 'ħlas:100% T / T, Western Union, Paypal
Metodu tat-Tbaħħir:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin tal-Kunsinna:1-3 ijiem għall-kampjun, 7-14 ijiem għal ordni kbira wara l-ħlas.
Speċifikazzjonijiet ta 'umidifikatur ta' kontroll servo:
| Mudell | PN-2000FC850 |
| Frekwenza tal-Provvista | 50/60 Hz |
| Vultaġġ tal-Provvista | 220V/ 110V |
| Pjanċa tal-Heater | 150W |
| Wajer tal-Heater | 22V-, 2.73A, 60W, 50 / 60Hz |
| Qtugħ tat-Temperatura żejda tal-Pjanċa tal-Ħiter | 90±6℃ |
| Settings tal-Kontroll tat-Temperatura | |
| Mod Invażiv | Żbokk tal-Kamra: 35.5-37 ℃, Passaġġ tal-Ajru: 35-40 ℃ |
| Mod Noninvasive | Żbokk tal-Kamra: 31 ℃, Airway: 28-34 ℃ |
| Wiri | Tliet ċifri, 0.56 pulzieri, 7 segment LED |
| Medda | 10-70 ℃, Eżattezza: ± 0.3 ℃ (fil-Firxa tat-Temperatura 25-45) |
| Allarm ta 'Umdità Għolja | Allarm immedjat, li jinstema 'f'temperatura murija ta' 41 ℃ jew jekk it-temperatura tal-passaġġ ta 'l-arja taqbeż 43 ℃ |
| Allarm ta 'Umdità Baxxa | Allarm li jinstema 'bejn 15-il minuta @ 29.5 ℃, u 60 minuta @ 34.5 ℃ Mode Mod invażiv biss) |

It-tags Popolari: umidifikatur respiratorju fn-2000fc850, manifatturi, fornituri, fabbrika, irħisa, jixtru
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll











