
Xafra Medika Elettrokirurġika Disposable ESU Pencil
Katalgu: ESU
Tip ta 'Prodott: Lapes Elettrokirurġiku li Jintrema
Kwantità ta 'Ordni Mininum: 1PCS
Ċertifikazzjoni: CE / ISO13485
Prezz: Negozjar
Deskrizzjoni
Xafra Medika Elettrokirurġika Disposable ESU Pencil
Post tal-Oriġini:Iċ-Ċina
Termini ta 'ħlas:100% T / T, Western Union, Paypal
Metodu tat-Tbaħħir:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin tal-Kunsinna:1-3 ijiem għall-kampjun, 7-14 ijiem għal ordni kbira wara l-ħlas
Immaniġġja materjal: ABS
Tul tax-xafra: 40mm
Tul tal-kejbil: 300mm
Ippakkjar: 1pcs / borża tal-folja
Tip: Sikkina, lapes elettrokirurġiku
Klassifikazzjoni tal-istrument: Klassi III
Tul tal-manku: 160mm
Dijametru tax-xafra: 2.3mm
Tip ta 'sterilizzazzjoni: EO
Propjetajiet: Tagħmir tal-Kirurġija Addominali
Abbiltà tal-Provvista: 1000000 Biċċa / Biċċiet kull Xahar
Speċifikazzjonijiet:
| Tul tal-manku | 160mm |
| Tul tax-xafra | 40mm |
| Dijametru tax-xafra | 2.3mm |
| Tul tal-kejbil | 300mm |
| Immaniġġja l-materjal | ABS |
| Ippakkjar | 1pcs / borża |
| Tip ta 'sterilizzazzjoni | sterili minn EO |
| Perjodu ta 'sterilità | Sentejn |

It-tags Popolari: xafra medika tal-lapes esu elettrokirurġiku li jintremew, manifatturi, fornituri, fabbrika, irħisa, jixtru
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll
-

Regolatur Mediku tal-Ossiġnu bil-Flixkun tal-Miter t...
-

Immonitorja l-Isptar Trolley Pazjent Portabbli Għoli...
-

Detentur tat-Transducer Aġġustabbli Għal Pol IV
-

Kejbil Bipolari tas-Silikon Elettrokirurġiku li jist...
-

Regolatur ta 'l-Ossiġnu tal-Qies Doppju ta' l-Istil ...
-

TK-W202 Polz tal-Moniter tal-Pressjoni tad-Demm

