Viasys TBIRD VELA Battery, 4pcs/pack, Ċelloli oriġinali 21542
Applikazzjoni: Elettronika tal-Konsumatur
Numru tal-Mudell: Viasys TBIRD
Termini ta 'ħlas: T/T, Western Union, Paypal
Metodu tat-tbaħħir: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Żmien ta' żmien: 3-7 ġranet tax-xogħol
Kampjuni huma disponibbli
Deskrizzjoni
21542 Batterija Viasys TBIRD VELA, 4pcs/pakkett, ċelluli oriġinali
il-prezz huwa għal sett (4pcs=sett). ċelluli huma Sanyo oriġinali mill-Ġappun.
Minħabba li l-magna hija mgħammra b'erba 'batteriji, nirrakkomandaw li tixtri erba' batteriji meta tixtri! L-effett huwa tajjeb meta l-erba 'batteriji huma ġodda. (Minħabba li r-reżistenza interna tal-batterija l-antika hija kbira, ħafna mill-enerġija hija kkunsmata fuq ir-reżistenza interna tal-batterija, u tikkawża li l-batterija tissaħħan u tikkonsma l-enerġija għalxejn. Għalhekk, batteriji ġodda u qodma m'għandhomx jintużaw flimkien. )
Deskrizzjoni tal-prodott
| Isem tal-prodott | Batterija Rechargeable Medika |
| Post ta' Oriġini | Guangdong, iċ-Ċina |
| L-isem tad-ditta | Itlob-med |
| Ċertifikazzjonijiet | CE/ISO |
| Daqs | 93x67x36mm |
| Kapaċità Nominali | 4500mAh |
| Piż | 579g |
| Tip | NI-MH |
| Vultaġġ nominali | 12v |
| Applikazzjoni |
Viasys Kura tas-Saħħa T-BIRD , |
| Kulur | Blu |
| Pakkett | Kaxxa individwali |


Servizzi ta' wara l-bejgħ
1. Perjodu fil-Garanzija: aħna se nagħtu s-sostituzzjoni għall-problemi kollha ta 'kwalità fil-ħin taħt kundizzjonijiet normali ta' użu.
2. Jekk l-oġġetti l-ġodda ma jistgħux jaħdmu mat-tagħmir tiegħek, aħna nibagħtu sostituzzjoni jew rifużjoni ġdida fil-ħin.
It-tags Popolari: viasys tbird vela batterija, 4pcs/pack, ċelluli oriġinali 21542, manifatturi, fornituri, fabbrika, irħas, jixtru
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll
-

Mindray Sinjali Vitali Monitor Batterija LI12I001A
-

GE Monitor tal-Batterija charery charery rechargeabl...
-

GE DASH 2000 Monitor Battery Replacement
-

Batterija tal-Magna Contec Medical ECG ECG-300G
-

Batterija ta 'Sostituzzjoni Medika Biocare HYLB-1596
-

Splacelabs LI202S-7800 Monitor Replacement Battery B...



