
Philips VM1 Batterija tal-Moniter Mediku 863264
Kompatibbli: Moniters Philips VM1, Vsi, VS2+
Termini ta' ħlas: T / T, Unjoni tal-Punent, Paypal
Metodu tat-tbaħħir: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb: ġranet tax-xogħol 3-7
Il-kampjuni huma disponibbli
Deskrizzjoni
Philips VM1 Batterija tal-Moniter Mediku 863264
Post tal-Oriġini:Ċina
Isem tad-Ditta:Philips
Ċertifikazzjoni:CE
Kompatibbli:863264,863265,863266,989803166291,453564243501,989803174881
Kwantità minima ta' Ordni:1pcs
Prezz:kif diskuss
Ħin tal-Kunsinna:1-3 jiem tax-xogħol
Kapaċità ta' Provvista:600pcs / ġimgħa
Speċifikazzjonijiet Tekniċi:
| Isem il-prodott | Batterija Medika li tista' tiġi ċċarġja mill-ġdid |
| Post tal-Oriġini | Guangdong, iċ-Ċina |
| Isem il-Marka | Itlob il-med |
| Ċertifikazzjonijiet | CE/ISO |
| Daqs | 55x65x19mm |
| Kapaċità Nominali | 2600mAh |
| Piż | 135g |
| Tip | LI-ION |
| Vultaġġ Nominali | 11.1V |
| Applikazzjoni | Philips VM1, Vsi, VS2+ moniters |
| Kwantità taċ-ċellola | 2 Ċellula |
| Kulur | Iswed |
| Pakkett | Kaxxa individwali |

It-tags Popolari: il-batterija tal-moniter mediku vm1 vm1 863264, il-manifatturi, il-fornituri, il-fabbrika, l-irħas, jixtru
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll
-

Siemens 3000mAH Batterija rechargeable 12V
-

Monitor Mediku Batteriji ta 'Sostituzzjoni għal Mindray
-

Pakkett tal-Batterija tal-Batterija Rkarikabbli ECG ...
-

Sostituzzjoni tal-Pakkett tal-Batterija għal Schille...
-

Batterija Medika tal-Kolin Replacement Pal 3110
-

Nihon Kohden SB-201P Pakkett mediku tal-Batteriji

