
Comen Medical Replacement Battery CM-1200A
Kompatibbli: Comen ICR18650 , JHT-99D-00
Termini ta 'ħlas: T / T, Western Union, Paypal
Metodu ta 'trasport bil-baħar: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb: 3-7 ijiem tax-xogħol
Kampjuni huma disponibbli
Deskrizzjoni
Jekk qed tfittex batterija ta 'sostituzzjoni medika comen cm-1200a, merħba tikkuntattja l-fabbrika tagħna. Bħala wieħed mill-manifatturi u fornituri ewlenin fiċ-Ċina, aħna noffrulek mhux l-orħos iżda l-prezz kompetittiv u s-servizz eċċellenti. Jekk jogħġbok kun żgur li tixtri l-prodotti ta 'kwalità tagħna.
Comen Medical Replacement Battery CM-1200A
Post tal-Oriġini:Iċ-Ċina
L-isem tad-ditta:Comen
Ċertifikazzjoni:CE
Kompatibbli:ICR18650 , JHT-99D-00
Kwantità Minima ta 'Ordni:1pcs
Prezz:kif diskuss
Ħin tal-Kunsinna:1-3 ijiem tax-xogħol
Abilità tal-Provvista:600pcs / ġimgħa
Speċifikazzjonijiet Tekniċi:
| Isem tal-prodott | Batterija Rechargeable Medika |
| Post ta 'Oriġini | Guangdong, iċ-Ċina |
| L-isem tad-ditta | Itolbu-med |
| Ċertifikazzjonijiet | CE / ISO |
| Daqs | 146.5 * 18.5 * 67mm |
| Kapaċità Nominali | 5200mAh |
| Piż | 400G |
| Tip | LI-ion |
| Vultaġġ nominali | 14.4v |
| Applikazzjoni | Comen CM-1200A |
| Kwantità taċ-ċellula | 8 Ċellula |
| Kulur | Blu |
| Pakkett | Kaxxa individwali |
It-tags Popolari: comen batterija ta 'sostituzzjoni medika cm-1200a, manifatturi, fornituri, fabbrika, irħisa, jixtru
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







