Biolight M800 3.7V Monitoraġġ tal-Batterija LB-03
Kompatibbli : Biolight M800
Termini ta 'ħlas: T / T, Western Union, Paypal
Metodu tat-Tbaħħir: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb: 3-7 ijiem ta ’xogħol
Il-kampjuni huma disponibbli
Deskrizzjoni
Jekk qed tfittex biolight m800 3.7v tissorvelja l-batterija ta 'sostituzzjoni lb-03, merħba tikkuntattja fabbrika tagħna. Bħala wieħed mill-manifatturi u fornituri ewlenin fiċ-Ċina, aħna ser noffrulek l-orħos prezz iżda kompetittiv u servizz eċċellenti. Jekk jogħġbok kun żgur li tixtri prodotti ta 'kwalità tagħna.
Biolight M800 3.7V Monitoraġġ tal-Batterija LB-03
Post tal-Oriġini:Iċ-Ċina
L-isem tad-ditta:Biolight
Ċertifikazzjoni:CE
Kompatibbli:M800
Kwantità Minima tal-Ordni:1pcs
Prezz:kif diskuss
Ħin tal-Konsenja:1-3 ijiem ta 'xogħol
Abbiltà tal-Provvista:600pcs / ġimgħa
Speċifikazzjonijiet Tekniċi:
| Isem tal-prodott | Batterija Medika rikarikabbli |
| Post tal-Oriġini | Guangdong, iċ-Ċina |
| L-isem tad-ditta | Nitolbu-med |
| Ċertifikazzjonijiet | CE / ISO |
| Daqs | 48.2 * 49.8 * 13.2mm |
| Kapaċità nominali | 1600mAh |
| Piż | 50g |
| Tip | LI-JON |
| Vultaġġ nominali | 3.7V |
| QTY Cell Battery | 2 Ċelluli |
| Applikazzjoni | Biolight M800 |
| Kulur | Iswed |
| Pakkett | Kaxxa individwali |



It-tags Popolari: biolight m800 3.7v tissorvelja sostituzzjoni tal-batterija lb-03, manifatturi, fornituri, fabbrika, irħas, jixtru
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll











