Biocare Sostituzzjoni tal-Batterija ECG HYLB-683
Kompatibbli: HYLB-683
Termini ta 'ħlas: T / T, Western Union, Paypal
Metodu ta 'trasport bil-baħar: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb: 3-7 ijiem tax-xogħol
Kampjuni huma disponibbli
Deskrizzjoni
Jekk qed tfittex batterija ta 'sostituzzjoni tal-biocare ecg hylb-683, merħba tikkuntattja lill-fabbrika tagħna. Bħala wieħed mill-manifatturi u fornituri ewlenin fiċ-Ċina, aħna noffrulek mhux l-orħos iżda l-prezz kompetittiv u s-servizz eċċellenti. Jekk jogħġbok kun żgur li tixtri prodotti ta 'kwalità tagħna.
Biocare Sostituzzjoni tal-Batterija ECG HYLB-683
Post tal-Oriġini:Iċ-Ċina
L-isem tad-ditta:Biocare
Ċertifikazzjoni:CE
Kompatibbli:HYLB-683
Kwantità Minima ta 'Ordni:1pcs
Prezz:kif diskuss
Ħin tal-Kunsinna:1-3 ijiem tax-xogħol
Abilità tal-Provvista:600pcs / ġimgħa
Speċifikazzjonijiet Tekniċi:
| Isem tal-prodott | Batterija Rechargeable Medika |
| Post ta 'Oriġini | Guangdong, iċ-Ċina |
| L-isem tad-ditta | Itolbu-med |
| Ċertifikazzjonijiet | CE / ISO |
| Daqs | 86 * 34 * 44mm |
| Kapaċità Nominali | 2000mAh |
| Piż | 310g |
| Tip | NI-MH |
| Vultaġġ nominali | 12V |
| Applikazzjoni | ECG-1200, ECG-1210, ECG-1201 |
| Kwantità taċ-ċellula | 10 Ċellula |
| Kulur | Blu |
| Pakkett | Kaxxa individwali |


It-tags Popolari: sostituzzjoni tal-bijokura batterija ecg hylb-683, manifatturi, fornituri, fabbrika, irħisa, jixtru
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll









