Ċellula OOM202-1 O2 tas-Sensor ta 'l-Ossiġenu
Numru tal-parti: OOM202-1 O2 cell Klassifikazzjoni tal-istrument: Klassi II Tip: sensor tal-ossiġnu
Deskrizzjoni
Ċellula OOM202-1 O2 tas-Sensor ta 'l-Ossiġenu
| Medda ta 'kejl | 0% ... 100% ossiġnu (bi pressjoni atmosferika) |
| Ħajja nominali tas-sensor | ≥ 1 000 000% volum ta 'sigħat ta' ossiġenu |
| Ħruġ fl-arja ambjentali | 13 mV ... 16 mV |
| Interfaċċa elettrika | Jack tat-telefon mono 3.5 mm |
| Eżattezza | jissodisfa r-rekwiżiti ISO 80601-2-55 |
| Ripetibbiltà | & lt; 1% volum O2 f'temperatura u pressjoni kostanti |
| Żball ta 'linearità | & lt; 3% relattiv |
| Ħin ta 'rispons | & lt; 12 s sa 90% tal-valur finali |
| Vultaġġ offset żero | & lt; 200 µV f'100% nitroġenu, applikat għal 5 min |
| Interferenza trasversali | jissodisfa r-rekwiżiti ISO 80601-2-55 |
| Influwenza ta 'umdità | -0.03% rel. kull% RH f'25 ° C |
| Firxa ta 'pressjoni | 0.6 bar ... 2 bar (ppO20 ... 1250 mbar O2) |
| Influwenza tal-pressjoni | proporzjonali għall-bidla fil-pressjoni parzjali ta 'l-ossiġenu |
| Influwenza ta 'xokk mekkaniku | & lt; 1% relattiv wara waqgħa minn 1 m |
| Temperatura operattiva | 0 °C ... +50 °C |
| Kumpens tat-temperatura | kumpens NTC inkorporat |
| Effett tal-kumpens tat-temperatura (steadystate) | bejn ± 25 ° C u ± 40 ° C: 3 % żball relattiv bejn 0 ° C u ~ 50 ° C: 8 % żball relattiv |
| Umdità operattiva | 0% ... 99% RH mingħajr kondensazzjoni |
| Drift tal-produzzjoni fit-tul | 1% volum ta 'ossiġenu kull xahar tipikament< -15%="" relattiv="" matul=""> |
| Temperatura tal-ħażna | -20 °C ... +50 °C |
| Ħażna rakkomandata | +5 °C … +15 °C |
| Tagħbija rakkomandata | ≥ 10 kOhms |
| Ħin ta 'tisħin | & lt; 30 minuta, wara s-sostituzzjoni tas-sensor |
| Piż | madwar 28 gramma |

l-aktar oġġetti tagħna:
1. Reutilizzabbli / DisposableSpo2Sensor2.Spo2extensioncable
3. ECGtrunkcable& leadwire
4.EKGCable& Aċċessorji
5. ECGelectrodes
6.EEGLeadwireswithelectrodes
7.IBPCable
8. Waterprap
9. NIBPcuff
10.TemperatureProbe
11.Temperatureprobeinterconnectcable
12. Konnettur tat-trasduttur tal-pressjoni li jintrema
13.Sensibilizzant mediku u batterija
14.TOCOandUStransducer
It-tags Popolari: sensor ta 'l-ossiġenu oom202-1 o2 cell, manifatturi, fornituri, fabbrika, irħisa, jixtru
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll









