Fukuda IBP Adapter Cable 12-Pin Connector IBP Converter Cable
Termini ta 'ħlas: T / T, Western Union, Paypal
Metodu ta 'trasport bil-baħar: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb: 3-7 ijiem tax-xogħol
MOQ: 2 biċċiet
Deskrizzjoni
| Kulur tal-Kejbil | Griż |
| Dijametru tal-Kejbil | 4 mm |
| Materjal tal-Kejbil | Ġakketta TPU |
| Kategorija | IBP |
| Ċertifikazzjonijiet | CE, ISO10993-1, 5, 10 |
| Konnettur Distali | Konnettur tond, 12-Pin, Keyed |
| Konnettur Prossimali | Utah Connector |
| Bla latex | Iva |
| Tip ta 'Imballaġġ | Borża |
| Unità tal-Imballaġġ | 1 |
| Sterili | Le |
| Tul Totali tal-Kejbil | 13 pied |
| Garanzija | 12-il xahar |
| Piż | 0.6lb |
Speċifikazzjoni
| Ħażna u Trasport Ambjent: | 5°C~+40°C |
| Umdità: | Tħaddim / Ħażna / Trasport 15% sa 95% Altitudni mingħajr kondensazzjoni Pressjoni Iperbarika 700kPa - 1060kPa |
| Temperatura operattiva: | 0 ° C ~ +40 ° C (32 sa 104 ° F) |
| Materjal: | Kejbil TPU; OD 5mm |
| Qawwa: | 5V (±10%) |
| Manifattur | Mudell |
| Fukuda Denshi | Dynascope DS-5100E, Dynascope DS-5300W, Dynascope DS-5400, Dynascope DS-7001 |

1. Senser Spo2 li jista 'jerġa' jintuża / jintrema
2. Kejbil ta 'estensjoni Spo2
3. ECG trunk cable& leadwire
4. EKG Cable& Aċċessorji
5. Elettrodi ECG
6. EEG Leadwires bl-elettrodi
7. Kejbil IBP
8. Nassa tal-ilma
9. NIBP cuff / manka / konnettur
10. Sonda tat-Temperatura
11. Kejbil ta 'interkonnessjoni tas-sonda tat-temperatura
12. Konnettur tat-transducer tal-pressjoni li jintrema
13. Senser tal-ossiġenu mediku
14. TOCO u transducer ta 'l-Istati Uniti
It-tags Popolari: fukuda ibp adapter cable 12-pin connector ibp converter cable, manifatturi, fornituri, fabbrika, irħas, jixtru
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll










