
Kejbil tal-ECG Medtronic Physio-Control
Termini ta 'ħlas: T / T, Western Union, Paypal
Metodu tat-Tbaħħir: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb: 1-7 ijiem ta 'xogħol
MOQ: 30 pcs
Deskrizzjoni
Jekk qed tfittex kejbil ecg ta 'kontroll fiżjoloġiku medtronic, merħba tikkuntattja fabbrika tagħna. Bħala wieħed mill-manifatturi u fornituri ewlenin fiċ-Ċina, aħna ser noffrulek l-orħos prezz iżda kompetittiv u servizz eċċellenti. Jekk jogħġbok kun żgur li tixtri prodotti ta 'kwalità tagħna.
Kejbil tal-ECG Medtronic Physio-Control
Termini ta 'ħlas: T / T, Western Union, Paypal
Metodu tat-Tbaħħir: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb: 1-7 ijiem ta 'xogħol
MOQ: 30 pcs
Speċifikazzjonijiet Tekniċi:
| Isem tal-prodott | Cable ECG |
| Kulur tal-kejbil | griż |
| Tul tal-kejbil | 3.6m |
| Materjal tal-kejbil | Ġakketta TPU |
| Dijametru tal-kejbil | 4mm |
| Konnettur tal-Istrument | Konnettur tond, 12-il-pin, Keyed |
| Terminal tat-tarf tal-pazjent | snap |
| Piż | 120g |
| Garanzija | Sena |

It-tags Popolari: kejbil tal-ecg medio-kontroll medtronic, manifatturi, fornituri, fabbrika, irħas, jixtru
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







