
Plug ECG Angle Cable Adapter Mediku
Termini ta 'ħlas: T / T, Western Union, Paypal
Metodu tat-Tbaħħir: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb: 3-7 ijiem ta ’xogħol
MOQ: 50 pcs
Deskrizzjoni
Plug ECG Angle Cable Adapter Mediku
Termini ta 'ħlas: T / T, Western Union, Paypal
Metodu tat-Tbaħħir: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb: 3-7 ijiem ta ’xogħol
Kampjun huwa disponibbli
Speċifikazzjonijiet Tekniċi:
| Isem tal-prodott | Cable ECG |
| Post tal-Oriġini | Guangdong, iċ-Ċina |
| L-isem tad-ditta | Nitolbu-med |
| Ċertifikazzjonijiet | CE / ISO |
| Materjal tal-kejbil | Ġakketta TPU |
| Dijametru tal-kejbil | 2.5mm |
| Kulur tal-kejbil | Griż |
| Konnettur Distali | 3.5mm TRS maskili u femminili buttuna |
| Konnettur prossimu | Ħafif |
| Tul tal-kejbil | 1m |
| Ippakkjar | Pakkett individwali |
| Klassifikazzjoni tal-Istrumenti | Klassi II |
| Propjetajiet | EKG tissorvelja, magna ECG |
| Piż | 80g |
| Garanzija | Sena |

It-tags Popolari: Mediku tal-kejbil tal-kejbil tal-elettrodu ecg ecg, manifatturi, fornituri, fabbrika, irħas, jixtru
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







