Nihon Kohden Kompatibbli ECG Trunk Cable
Kompatibilità: Nihon Kohden BSM-2300 Ambitu tal-Ħajja I, BSM-2301, BSM-230K, BSM-2351A, BSM-4100 Life Scope P, BSM-4102, BSM-4102A, BSM-4114A, BSM-5100 Fond tal-Ħajja A, serje BSM-6000, BSM-6301K, BSM-6501K, BSM-6701K, BSM-9101, BSM-9510 Life Scope M, BSM-9800 Life Scope S, Kamp ta' Applikazzjoni tal-Ħajja 6700 Serje, Kamp ta' Applikazzjoni tal-Ħajja J, TR tal-Ħajja, PVM-2701
Termini ta' ħlas: T / T, Unjoni tal-Punent, Paypal
Metodu tat-tbaħħir: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb: ġranet tax-xogħol 3-7
MOQ: 50 pcs
Deskrizzjoni
Nihon Kohden Kompatibbli ECG Trunk Cable
Kompatibilità:Nihon Kohden BSM-2300 Ambitu tal-Ħajja I, BSM-2301, BSM-230K, BSM-2351A, BSM-4100 Life Scope P, BSM-4102, BSM-4102A, BSM-4114A, BSM-5100 Fond tal-Ħajja A, serje BSM-6000, BSM-6301K, BSM-6501K, BSM-6701K, BSM-9101, BSM-9510 Life Scope M, BSM-9800 Life Scope S, Kamp ta' Applikazzjoni tal-Ħajja 6700 Serje, Kamp ta' Applikazzjoni tal-Ħajja J, TR tal-Ħajja, PVM-2701
Termini ta' ħlas:T/T, l-Unjoni tal-Punent, Paypal
Metodu tat-tbaħħir:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb:3-7 ijiem tax-xogħol
MOQ:50 pcs
Speċifikazzjonijiet Tekniċi:
| Isem il-prodott | ECG Trunk Kejbil |
| Post tal-Oriġini | Guangdong, iċ-Ċina |
| Isem il-Marka | Itlob il-med |
| Numru tal-Mudell | Nihon Kohden |
| Ċertifikazzjonijiet | CE/ISO |
| Materjal tal-Kejbil | Ġakketta tat-TPU |
| Dijametru tal-kejbil | 4mm |
| Kulur tal-kejbil | Griż |
| Distal tal-Konnettur | 12-pin Nihon Kohden Connector |
| Konnettur Prossimali | Konnettur ta' Stil Din |
| Dijametru tal-kejbil | 4mm |
| Tul tal-Kejbil | 2.4m |
| Ippakkjar | Pakkett Individwali |
| Klassifikazzjoni tal-Istrumenti | Klassi II |
| Proprjetajiet | Moniter EKG, magna ECG |
| Piż | 300g |
| Garanzija | Sena |


It-tags Popolari: kejbil tat-tronk kompatibbli tal-ecg nihon kohden, manifatturi, fornituri, fabbrika, irħas, jixtru
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll









