
Spacelabs Leadwires ECG Kompatibbli
Kompatibilità: Spacelabs Tru-Link
Termini ta 'ħlas: T / T, Western Union, Paypal
Metodu tat-Tbaħħir: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb: 3-7 ijiem ta ’xogħol
MOQ: 50 pcs
Deskrizzjoni
Spacelabs Leadwires ECG Kompatibbli
Kompatibilità:Spacelabs Tru-Link
Termini ta 'ħlas:T / T, Western Union, Paypal
Metodu tat-Tbaħħir:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb:3-7 ijiem ta 'xogħol
MOQ:50 pcs
Speċifikazzjonijiet Tekniċi:
| Isem tal-prodott | Leadwires tal-ECG |
| Post tal-Oriġini | Guangdong, iċ-Ċina |
| L-isem tad-ditta | Nitolbu-med |
| Numru tal-Mudell | Spacelabs |
| Ċertifikazzjonijiet | CE / ISO |
| Materjal tal-kejbil | Ġakketta TPU |
| Dijametru tal-kejbil | 2.5mm |
| Kulur tal-kejbil | Griż |
| Konnettur Distali | Pinnijiet Twin |
| Konnettur prossimu | Ħafif |
| Tul tal-kejbil | 1m |
| Ippakkjar | Pakkett individwali |
| Klassifikazzjoni tal-Istrumenti | Klassi II |
| Propjetajiet | EKG tissorvelja, magna ECG |
| Piż | 100g |
| Garanzija | Sena |

It-tags Popolari: Spacelabs ECG leadwires kompatibbli, manifatturi, fornituri, fabbrika, irħas, jixtru
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll
-

Kompatibbli Spacelabs ECG Cable 3lead Wajer Set ma s...
-

Conmed, Datex, welch Zoll, pijunier, Philips 3lead W...
-

DATEX, Philips, pijunier, spacelabs, Burdick, Welch ...
-

Universali (Mingħajr Konnettur) Klip tal-Kejbils ECG...
-

Mindray Datascope Disposable ECG Wire Wire
-

Kejbil tal-Elettrodu Vitalstim 5900 Kompatibbli

