Philips Compatible 5 Leads ECG Leadwire - M1625A
Kompatibilità: Philips 43100A, 43110A, 43120A, 78352C, 78354A / C, 78354C, 78834A / B / C, 78834C, 862472, 862473, 862474, 862474 C3, 862475, 862478, 862479, 863064, 863065, 863066, 863068, Agilent, Agilent 50XM, Serje C, C3, CX50, Envisor, HD15, HeartStart MRx, HeartStart XL, Heartstart, Heartstream, IE33, IntelliVue, IntelliVue MX800, M1001A, M1001B, M1002A, M1002B, M1165A, M1166A, M1167A, M1175A, M11AA, M1A, M1A, M1 Trasport, M1276A, M1280A, M1722A, M1722B, M1723A, M1723B, M2, M2475B, M2601A, M3, M3000A, M3001A, M3002A MMS X2, M3535A, M3536A, M3921A A1, M3923A A1, M3925A A M, M3925A , M4735A, M8102A MP2, M8105A MP5, MP 20, MP 30, MP 50, MP 60, MP 70, Merlin, SureSigns VM6, SureSigns VM8, V24, V24E, V26, Viridia, iE33 xMatrix Ultrasound CX50, М3046А
Termini ta 'ħlas: T / T, Western Union, Paypal
Metodu tat-Tbaħħir: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb: 3-7 ijiem ta ’xogħol
MOQ: 50 pcs
Deskrizzjoni
Philips Compatible 5 Leads ECG Leadwire - M1625A
Kompatibilità:Philips 43100A, 43110A, 43120A, 78352C, 78354A / C, 78354C, 78834A / B / C, 78834C, 862472, 862473, 862474, 862474 C3, {{ 13}}, 862478, 862479, 863064, 863065, 863066, 863068, Agilent, Agilent 50XM, Serje C, C3, CX50, Envisor, HD15, HeartStart MRx, HeartStart XL, Heartstart, Heartstream, IE33, IntelliVue, IntelliVue MX800, M1001A, M1001B, M1002A, M1002B, M1165A, M1166A, M1167A, M1175A, M1177A, M1204A, M1177A, M1204A M1276A, M1280A, M1722A, M1722B, M1723A, M1723B, M2, M2475B, M2601A, M3, M3000A, M3001A, M3002A MMS X2, M3535A, M3536A, M3921A A1, M3923A A1, M3923A A1, M3925A A1 , M8102A MP2, M8105A MP5, MP 20, MP 30, MP 50, MP 60, MP 70, Merlin, SureSigns VM6, SureSigns VM8, V24, V24E, V26, Viridia, iE33 xMatrix Ultrasound CX50, М3046А
Termini ta 'ħlas:T / T, Western Union, Paypal
Metodu tat-Tbaħħir:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin taċ-ċomb:3-7 ijiem ta 'xogħol
MOQ:50 pcs
Speċifikazzjonijiet Tekniċi:
| Isem tal-prodott | Leadwires tal-ECG |
| Post tal-Oriġini | Guangdong, iċ-Ċina |
| L-isem tad-ditta | Nitolbu-med |
| Numru tal-Mudell | Philips |
| Ċertifikazzjonijiet | CE / ISO |
| Materjal tal-kejbil | Ġakketta TPU |
| Dijametru tal-kejbil | 2.5mm |
| Kulur tal-kejbil | Griż |
| Konnettur Distali | Pinnijiet Twin |
| Konnettur prossimu | Snap (individwali) |
| Tul tal-kejbil | 0.9m |
| Ippakkjar | Pakkett individwali |
| Klassifikazzjoni tal-Istrumenti | Klassi II |
| Propjetajiet | EKG tissorvelja, magna ECG |
| Piż | 100g |
| Garanzija | Sena |

It-tags Popolari: philips compatible 5 lead ecg leadwire - m1625a, manifatturi, fornituri, fabbrika, irħas, jixtru
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll









