M1968A/M1644A/M1673A/M1671A ECG Leadwire 5-Leadwire 5-Leadwire 5-Leads
Katalgu: ECG
Tip ta' Prodott: ECG Leadwires
Kwantità tal-Ordni ta 'Mininum: 1PCS
Ċertifikazzjoni: CE/ ISO13485
Prezz: Negozjati
Deskrizzjoni
M1968A/M1644A/M1673A/M1671A ECG Leadwire 5-Leadwire 5-Leadwire 5-Leads
Post tal-Oriġini:Ċina
Termini ta' Ħlas:100% T/T, l-Unjoni tal-Punent, Paypal
Metodu tat-Tbaħħir:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, bil-baħar
Ħin tal-Kunsinna:1-3 ijiem għall-kampjun, 7-14-il jum għal ordni kbira wara l-ħlas.
Kapaċità ta' Provvista:600pcs / ġimgħa
Ispeċifikazzjonijiet:
*Temperatura ambjentali: 0 sa 40°C(32 sa 104°F)
*Umdità relattiva: 0% sa 80%
*Pressjoni iperbarika: 86kPa-106kPa
*Materjali: Kejbil tal-ġakketta TPU ta 'Kwalità Għolja, tul 3m, griż
Dettalji tal-prodott:
| Isem il-prodott | Kejbil tal-Estensjoni tal-IBP |
| Post tal-Oriġini | Guangdong, iċ-Ċina |
| Isem il-Marka | Itlob il-med |
| Ċertifikazzjonijiet | CE/ISO |
| Kompatibilità | Philips |
| Kulur tal-kejbil | Griż |
| Tul tal-kejbil tat-tronk | 2.7m |
| Tul tal-Kejbil taċ-Ċomb | 0.9m |
| Materjal tal-Kejbil | Ġakketta tat-TPU |
| Dijametru tal-kejbil taċ-ċomb | 2.6mm |
| Numru taċ-ċomb | 5 twassal |
| Konnettur tat-Tmiem tal-Pazjent | Klipp |
| Piż | 150G |
| Tip | Kejbil tal-ECG |
| Standard | Iec |
| Pakkett | Pakkett ta' biċċa waħda f'borża tal-PE, imbagħad imdaħħal f'kartuna waħda |
| Garanzija | Sena |


It-tags Popolari: m1968a/m1644a/m1673a/m1671a ecg leadwire 5-leadwire 5-leads, manifatturi, fornituri, fabbrika, irħas, jixtru
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll
-

GE Marqutte Dash PRO4000 3lead ECG Wajer, IEC / Ah, ...
-

Nihon Kohden BR903P 3lead Wajer ECG kejbil għal snap...
-

DATEX, Siemens, Goldway, bionet LL Tip 3lead Wajer, ...
-

Universali (Mingħajr Konnettur) Klip tal-Kejbils ECG...
-

Philips Disposable ECG Leadwire 5 Leads Clip
-

GE Marquette li tintrema ECG Leadwire 5 Djar




